Základní informace o škole

Základní škola a Střední škola CREDO, o.p.s. je školou zřízenou provzdělávání žáků se speciálními vzdělávacími potřebami v ZŠ a SŠ, Praktické dvouleté.

Vzdělávání a výuka je realizována ve třech typech škol - Základní škola, Základní škola praktická, Základní škola speciální a Praktická škola dvouletá.
Na ZŠ máme 6 tříd, na SŠ máme jednu třídu. Ve třídě působí 2-3 pedagogičtí pracovníci - speciální pedagog a asistenti pedagoga. Ve třídách je vzděláváno max 6 žáků různých ročníků, s různým druhem postižení (DMO, poruchy autistického spektra v různých úrovních, žáci s mentálním postižením od lehkých forem až po těžké).

Posláním naší školy je poskytovat vzdělávání a další služby směřující k rozvoji osobnosti žáků a k jejich zapojení do běžného života na základě individuálních potřeb a možností.

Základní škola a Střední škola CREDO, o.p.s. je Fakultní škola Pedagogické fakulty Univerzity Palackého v Olomouci a Fakultní škola Fakulty Tělesné kultury UP v Olomouci.

up_logo_pdf_up_horizont_cz.png      ftk.png

Logo Základní školy a Střední školy CREDO, o.p.s.

Logo_Credo[2].jpgCREDO_logo.tif

CREDO_logo.pdf Logo_Credo[2].jpg