Posezení 9. ročníků

Ve středu 27. 5. 2026 si žáci závěrečných ročníků užili „Posezeníčko s paní ředitelkou školy“. Navštívili cukrárnu Katrin, kde se podávaly samé lahodné dobroty. Povídali si o životě, kamarádech, prázdninách i svých přáních. Nechyběl úsměv a především pohoda.

Menu