Velké změny v CREDU!

Máme tu 3. týden prázdnin, ale v CREDU se rozhodně nelení! Věřte, že takové změny jste nečekaly, ale budou stát za to 😀 Velké projekty už máme zmáknuté, takže se vůbec nebojíme jít rovnou do 4 najednou. Chlapy se to tu jen hemží a že to jsou to ti správní, kteří se ve svém řemeslu vyznají, o tom nemůže být ani pochyb.

Na konci června bouřka poničila strom na zahradě, který musel co nejrychleji dolů, aby nikoho nezranil…

Na 3. budově se o loňských prázdninách měnila kuchyňská linka a letos se dodělává, aby pěkně ladila a usnadnil se výdej obědů. Navíc se vyboural starý, již nepoužívaný jídelní výtah. A když už jsme v bouracích pracích, toalety žáků nyní budou v novém.

Dlouhodobě nás trápila voda a vlhkost ve sklepě na 1. budově, ale i to se zdá být při řešení jako hračka, když máte ty správné řemeslníky 😉

Poslední velkou bourací akcí je zvětšení prostoru jídelny pro žáky na 1. budově, aby vzniklo více míst.

Tak já jen doufám, že to u nás po prázdninách poznáte a budou se vám všechny změny líbit 🙂

Přeji pohodově strávený prázdninový čas někde u vody či v lese a hodně sluníčka 🙂